Canis dostał nowe życie, teraz czeka na nowego pana.

Powiększ zdjęcie
Data 2017-06-03 15:02:16 oddam
Miejscowość: katowice
Województwo: śląskie
Kontakt: Ela
Tel: 501545399


Cena do negocacji


8-letni Canisek pierwsze dwa lata swojego psiego życia spędził na wolności.
Najprawdopodobniej z powodu lekko zdeformowanej łapki, został porzucony. Znalazł się w schronisku. Każdy kolejny dzień, był dniem spędzonym w zamkniętym boksie bez spacerów, bez bliskości człowieka, bez nadziei na lepsze jutro.
Czas spędzony za kratami musiał być dla niego wyjątkowo trudny, ponieważ Canis, jak się potem okazało kocha zabawy a nade wszystko człowieka. Los dał mu drugą szansę. Dzięki wielu ludziom, został umieszczony w Hoteliku dla psów. W tym przyjaznym miejscu, Canis odżył i nabrał chęci do życia. Stał się radosnym, pełnym pozytywnej energii psem. Jest wielkim pieszczochem, ciekawym świata. Uprawia szaleńcze biegi z zabawkami, lub z psimi kumplami.
Canis ma ok. 8 lat, waży 24 kg. Został zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Posiada chip. Potrafi zachować czystość. Jest gotowy do adopcji. Szukamy mu nowego, opiekuna, który pokocha go takim, jaki jest.
Canisa nie oddamy na łańcuch, ani do kojca, skazującego go na życie w samotności.

W razie problemów z transportem - pomożemy.
Króciutki filmik z Canisem w roli głównej. Aby oglądnąć filmik trzeba skopiować poniższy adres URL i wkleić go do paska adresu.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=sU1pFWIZYgU

Kontakt:
tel. 501-545-399
e-mail elsia7@interia.pl